Юридическая помощь. Бюро Адвокатов Украины

Консультування
Надання безоплатної правової допомоги в телефонному режимі, оцінка ситуації та консультація щодо дій спрямованих на захист Ваших прав та законних інтересів. В разі необхідності подальшої співпраці, або коли питання досить об'ємне, консультація проходить при зустрічі в офісі.

Підготовка документів
Правовий аналіз ситуації та представлених документів, оцінка перспектив досудового / судового розгляду. Підготовка договорів, контрактів, претензій, відповідей, запитів, клопотань, протоколів, актів, листів, позовних заяв та інших документів з посиланням на нормативні акти.

Судовий захист, Представництво
Представництво в судовому, досудовому і в позасудовому врегулюванні спору. Підготовка апеляційних і касаційних скарг, заяв, протестів, клопотань та інших процесуальних документів, що необхідні в судовому процесі. Також, участь в переговорах з опонентом з метою з’ясування позицій, оцінки ситуації, досягнення компромісу і укладення мирової угоди.

Збір, аналіз та перевірка доказів
Підготовка запитів, залучення експертів, свідків, проведення необхідних експертиз з метою встановлення фактів, які можуть забезпечити належну доказову базу для надійного захисту чи слугувати прямими доказами проти опонентів справи.

Правова допомога ЮО, ФОП, Іноземцям
Юридичний супровід діяльності організацій, установи чи приватних підприємців на договірних засадах. Представлення інтересів юридичної особи в державних чи інших установах. Також, представлення правової допомоги іноземцям з метою захисту їх законних прав на території України.

Медіація. Альтернативне врегулювання спорів
Сукупність процедур, що направленні на позасудове вирішення конфліктів. Основними з вищевказаних методів альтернативного вирішення суперечок є переговори. До переваг можна зарахувати, відносно низький рівень витрат в порівнянні з процедурою судового розгляду та конфіденційним характером процедур.

advokatov.com.ua