АртПрезент - торти на замовлення

Арт студія "Презент" З`явилась на ринку у 2007 році. Це команда професіоналів, які неодмінно втілять в реальність усі ваші солодкі мрії. Ми раді запропонувати вам:
- торти на замовлення ручної роботи, в створенні яких ми використовуємо лише натуральні та якісні інгредієнти та складові, а отже, навіть наймолодші ваші гості, зможуть поласувати солоденьким.
- десерти та солодощі для кенді бару на будь який смак та гаманець : макаронси, кейкпопси, капкейки, десерт Павлова, тірамісу, панна котта, зефір, бізе, корзинки та багато ін. смаколиків.
- кондитерські курси та творчі майстер класи, допоможуть вам також стати солодкими феями та виготовляти кондитерські шедеври.
Наші солодощі стануть смачною та якісною прикрасою на вашому святі, а також залишать солодкі спогади усім присутнім.
День народження, корпоратив, ювілей, хрестини, освідчення, весілля, тематична вечірка, стануть яскравішими, якщо ви звернетесь до нас. Усі солодощі створюють майстри з багаторічним досвідом та безліччю міжнародних та вітчизняних перемог в кондитерській справі. Випічка та декорації, від маленьких тістечок до гігантських тортів, здійснюються на професійному обладнанні та прекрасними майстрами своєї справи. Декори тортів ви можете як обирати з наших каталогів так і скидати свої ідеї та варіанти. З радістю допоможемо створити торт вашої мрії з улюбленими начинками, героями мультиків, їстівними квітами, їстівними фігурками звірят та людей, врахувавши усі ваші побажання.
Будемо раді з вами працювати.

art-prezent.com.ua