Балістика- лицензированный производитель бронежилетов и амуниции. Лучшее качество, оптимальные цены

  Компанія «Балістика» має Ліцензію Серії АЕ №292988 МВС України на виробництво спеціальних засобів індивідуального захисту.

  Завдяки наявності своєї виробничої бази, ми маємо можливість виконувати великі замовлення в стислі терміни. При тому, що ми перш за все орієнтуємося на якість нашої продукції, ми завжди намагаємося давати саму прийнятну ціну для клієнтів.

  Ми використовуємо професійний підхід і не допускаємо дилетантства в питаннях, що стосуються захисту бійців. Саме тому ми тісно співпрацюємо з усіма провідними балістичними лабораторіями та науково-дослідними інститутами України, де постійно тестуємо свою продукцію, а також проводимо випробування нових розробок.

  Крім виробництва бронежилетів наша компанія займається пошиттям тактичного спорядження. Завдяки потужній виробничій базі, де використовується сучасне швейне обладнання, ми виготовляємо продукцію високої якості, з потужними швами, правильно зробленої системою Molle (молле) ― таким чином наші вироби служать довго і несуть максимальне навантаження. Крім основного асортименту продукції ми готові виготовляти вироби під конкретного замовника, враховуючи його побажання і специфічні вимоги.

  Якість нашої продукції є пріоритетним завданням для нас. Саме тому ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та  фурнітуру сертифікованих виробників.

  Наша перша модель бронежилета "Цірас МЗС" отримала високі оцінки бійців з передової, в результаті цього багато бійців віддали перевагу захисту виробництва компанії "Балістика", помінявши на них штатні бронежилети. 

  Ми не зупиняємося на досягнутому. Із урахуванням побажань та коментарів бійців з передової, нашою компанією розроблена абсолютно нова модульна система балістичного захисту МЗС "Балістика", що дозволяє вирішити основні проблеми, з якими стикаються бійці при використанні класичних бронежилетів.

  Для виробництва військової одягу, камуфляжу, уніформи компанія «Балістика» має власне, швейне виробництво з автоматизованим обладнанням завдяки якому досягається висока якість виробів. Крім армійської екіпіровки, вироблені нами куртки, брюки, костюми «Гірка Балістика» можливо купити у Києві та використовувати як похідний одяг для полювання та риболовлі. Любителі активного відпочинку і туризму також можуть придбати military-костюми для страйкболу і хардболу. Вироблений нами товар відмінно підійде в якості спецодягу.

  Високий потенціал нашої компанії, постійне прагнення зайняти сильні позиції на ринку дозволяють компанії «Балістика» успішно розвиватися і бути новатором в області засобів індивідуального захисту. Виробляючи і поставляючи товари на ринок України, ми задовольняємо вимоги найвибагливіших клієнтів.

  Наша компанія «Балістика» є офіційним виробником продукції для Збройних сил України (свідоцтво № 296) та постачальником по замовленнях державних організацій.  Крім того компанія "Балістика" спільно з Центром розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ займається розробками спорядження для збройних сил України. 

  Нашій компанії привласнений Код NCAGE A568J, який служить для ідентифікації в міжнародній системі каталогізації підприємств (системі каталогізації НАТО).


Подробнее: http://balistyka.ua/about_us

balistyka.ua