ТОВ "ІМВО" Складські стелажі

Товариство ІМВО постачає якісні складські рішення для будь-якого виду промисловості чи торгівлі. Відповідно до типу товару, розмірів складу та оборотності складу, ми можемо запропонувати наступні рішення:
- Палетні стелажі – для зберігання вантажів на піддонах стандартів EUR та FIN. В залежності від конфігурації складу та характеру вантажу можуть бути різні модифікації: фронтальні стелажі, мобільні, гравітаційні (потокові), з системами Шатл та Push back
- Мезоніни – найкраще рішення для складів із високою стелею та різними зонами обробки товару. З їх допомогою можна легко ділити склад на технологічні зони на різних рівнях. В основу мезонінів можуть бути закладені палетні стелажі, полицеві, або ж консольні.
- Консольні стелажі – стелажі, які дозволяють складування довгомірних виробів – профілі, труби, арматура, пиломатеріали тощо.
- Полицеві стелажі – для зберігання продукції на полицях різних розмірів та ваги. Також, можливі різні варіанти відповідно до сфери застосування товару: мобільні (архівні), гравітаційні, мінірек.
- Спеціальні рішення: стелажі для рулонів, комбіновані стелажі, стелажі-пенали, стелажі для котушок.

imvo.lviv.ua