Персональний сайт Іванни Склярової

Концепція сайту - подання матеріалу, що буде корисним та актуальним для його відвідувачів. Структура сайту містить п'ять основних категорій: навчання, мандрівки, фотогалерея, лемківські новини та ігри і розваги.
Навчання. Представлена інформація для учнів 5-11 класів, яка стосується української мови та літератури, конкурсів та олімпіад, що проводяться в Тернопільському районі та в Україні, а також ЗНО та ДПА.
Мандрівки. В даній категорії міститься матеріал про визначні місця України, які варто відвідати, а також пам'ятки світової культури. Все це може лягти в основу ідей щодо організації Ваших екскурсій та індивідуальних подорожей.
Фотогалерея. За роки роботи в школі зібрано значну кількість світлин, що будуть представлені на сторінках сайту та регулярно оновлятися. Також Ви знайдете тут нові актуальні фоторепортажі про життя школи та цікаві події, що відбуваються зараз.
Лемківські новини. Розміщується актуальна інформація про роботу Всеукраїнського товариства "Лемківщина" (м. Тернопіль).
Ігри та розваги. Для розвантаження пропонуються онлайн пазли та кросворди на українознавчу тематику, а також ребуси та вікторини.

ivanna-site.in.ua